10. Sınıf Fizik Dalgalar Konu Anlatımı İkinci Bölüm

10. Sınıf Fizik müfredatına uygun şekilde hazırladığımız bu videoda Dalgalar konu anlatımının 2. bölümünü bulabilirsiniz. Diğer tüm videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

       

Video İçeriğinde; Su dalgalarının yansıması, doğrusal su dalgalarının çukur engelden yansıması, doğrusal su dalgalarının tümsek engelden yansıması, dairesel su dalgalarının düz engelden yansımasını bulabilirsiniz.

Tüm derslerden her geçen gün eklenen videolarla youtube üzerinden yayına devam eden konu anlatım videoları kanalını takip edebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Müfredatın çok fazla havada kalan, tam anlaşılmayan ve sınavlarda da bela olan konularından dalgalar ile devam ediyoruz. Şu ana kadar anlattığımız TYT Fizik konu anlatımı içeriklerinde sonlara doğru geldik. Zaten, müfredatta da bu ünite genelde sonlarda yer alıyor. TYT Fizik dalgalar konu anlatımı ile ilgili kaynaklarımızı sağlam tutmaya çalıştık. Aynı şekilde TYT Fizik dalgalar soru çözümü içeriği için de işinize yarayabilecek en iyi videoyu sunduk. TYT Fizik Dalgalar Konu Anlatımı ve Soru Çözümü

    YanıtlaSil